elmi recica 2 696x4631 560x416 - Elmi Reçica : Sot në Ferizaj pritëm legjendën e futbollit anglez Brian Deane.

Së bashku me kryetarin e komunës së Ferizajt, Agim Aliu, pritëm në takim legjendën e futbollit anglez, Brian Deane, ky takim po realizohet pas më pak se dy muaj të vizitës sonë që realizuam me ftesën e autoriteteve lokale të Sheffield-it dhe Leeds-it me ndërmjetësimin dhe mbështetjen e plotë të Brian Deane.

Përgjatë këtij takimi tejet të veçantë edhe kësaj radhe nga ana e Brian Deane u rikonfirmua mbështetje për sportin, projektet e komunës së Ferizajt dhe më gjerë, si dhe bashkëpunimi ndërmjet vendeve tona në fusha të ndryshme.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.