Për shikuesit e shumtë të serialit televiziv, “O Sa Mirë”, është lansuar episodi i 148-të me radhë.

Profesoresha e rikthyer, Jana Hajdari, po vazhdon t’ua nxijë jetën profesorëve që i ka kthyer në studentë.

episodi i 148 te i o sa mire skena te mbushura me humor dhe argetim per shikuesit - Episodi i 148-të i “O Sa Mirë”: Skena të mbushura me humor dhe argëtim për shikuesit

Në bashkëbisedim e sipër me protagonistët e serialit krijohen situata mjaft argëtuese dhe qesharake.

Lexo po ashtu:

episodi i 148 te i o sa mire skena te mbushura me humor dhe argetim per shikuesit 1 - Episodi i 148-të i “O Sa Mirë”: Skena të mbushura me humor dhe argëtim për shikuesit

Disa prej yjeve, si Sasa, Hetemi dhe të tjerët, bëhen pjesë e fushatës “Ta pastrojmë Kosovën”.

Nuk mungojnë edhe skena tjera të mbushura me humor dhe argëtim që i sjellin studentët dhe profesorët e “O Sa Mirë”.

episodi i 148 te i o sa mire skena te mbushura me humor dhe argetim per shikuesit 2 - Episodi i 148-të i “O Sa Mirë”: Skena të mbushura me humor dhe argëtim për shikuesit

Sasa vazhdon simpatinë e saj kundrejt Hetemit dhe planet e saj për martesë.

Në kanalin zyrtar të serialit në YouTube është publikuar episodi i ri, të cilin mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.