era istrefi me bashkepunim te ri nderkombetar tani me jonas blue 560x416 - Era Istrefi me bashkëpunim të ri ndërkombëtar, tani me Jonas Blue

Ai ka sjell vite më parë një ndër këngët më të dëgjuara ‘Perfect Strangers’.

Bëhet fjalë për DJ me famë botërore, njëkohësisht këngëtarin dhe producentin e njohur me emrin përkëdhelës, Jonas Blue.

Ky i fundit ka bërë të ditur se bashkëpunimin e radhës do ta ketë me bukuroshen tonë, Era Istrefin.

Megjithëse, biondina nuk e ka konfirmuar lajmin, një gjë të tillë e ka bërë vet artisti 29-vjeçar britanik.

Blue këtë e ka bërë përmes Amazonit, ku i ka publikuar disa prej këngëve që do t’i sjell gjatë muajve në vazhdim.

E bashkëpunimi me Erën pritet që të jetë para fansave të dyshes muajin e ardhshëm, përkatësisht më 9 nëntor.

“Purpose” apo në shqip “Qëllimi”, titullohet kënga që do ta publikojnë dy artistët derisa nuk dihet nëse kënga do të shoqërohet edhe me video.

Ndryshe, Istrefi është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë ditëve në vijim. /Telegrafi/

era istrefi me bashkepunim te ri nderkombetar tani me jonas blue - Era Istrefi me bashkëpunim të ri ndërkombëtar, tani me Jonas Blue

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.