era istrefi shfaqet lakuriq ne pjesen e larte te trupit 378x416 - Era Istrefi shfaqet lakuriq në pjesën e lartë të trupit

Era Istrefi ka qenë këtë vit një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Këngëtarja ka arritur kulmin e karrierës duke u performuar në finalen e kampionatit botëror së bashku me Will Smith.

Ajo vazhdon të jetë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku po sjell imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

[embedded content]

Së fundi, publikoi në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa shihet lakuriq në pjesën e lartë të trupit gjersa poshtë ka të veshur një palë pantallona ngjyrë rozë.

Artisja për momentin nuk gjendet në vendlindje pasi që është duke punuar në këngë të reja që pritet të vijnë shumë shpejt para publikut.

Lexo po ashtu:

Theksojmë se kënga e saj e fundit është ‘Oh God’ në bashkëpunim me Koshens, i cili deri më tani është shikuar mbi tetë milionë herë në YouTube.

Ndryshe, kunati i këngëtares, bashkëshorti i së motrës Norës, Robert Berisha kishte deklaruar se Era këndon më keq live se gruaja e tij. /Telegrafi/

era istrefi shfaqet lakuriq ne pjesen e larte te trupit - Era Istrefi shfaqet lakuriq në pjesën e lartë të trupit

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.