faton isufi vjen me dy kenge solo dhe bashkepunim me rema canollin 560x416 - Faton Isufi vjen me dy këngë solo dhe bashkëpunim me Rema Canollin

Njëri nga këngëtarët më të kërkuar në vend, Faton Isfui do të sjell së shpejti projekte të reja për adhuruesit e tij.

Gjilanasi i ka thënë Telegrafit se ka gati dy këngë solo që do t’i sjell brenda këtij viti.

Përveç dy këngëve që do t’i sjell i vetëm, Fatoni po punon për disa covera së bashku me këngëtaren Rema Canolli.

faton isufi vjen me dy kenge solo dhe bashkepunim me rema canollin - Faton Isufi vjen me dy këngë solo dhe bashkëpunim me Rema Canollin

Isufi po vazhdon me mbrëmje të shumta muzikore si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit.

[embedded content]

Fatoni së fundmi ka publikuar edhe albumin e tij ku është mirëpritur jashtëzakonisht shumë.

Ndërkohë dy këngët e tij të fundit që janë dëgjuar shumë janë në bashkëpunim me Fatos Kryeziun ‘Krejt ja kom pi’ dhe ‘Nargile’. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.