auto fenra153822263015382226411 560x416 - Femra nga Shqipëria arrestohet me para të falsifikuara në Ferizaj

Një shtetase e Shqipërisë është arrestuar në Ferizaj, pasi që e njëjta në dy raste të ndryshme në dy lokale, ka prezantuar dy monedha nga 50 euro të cilat dyshohet se janë të falsifikuara.

Me urdhër të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.