gun 11 560x400 - Ferizaj: Aksidentalisht plagos veten dhe një tjetër

Në emergjencën e qytetit të Ferizajt mbrëmjen e së enjtes u dërguan të plagosur me armë zjarri dy meshkuj.

Policia njofton se në vendngjarje kishin dalë njësitet përkatëse, të cilët në njërën veturë gjetën dhe konfiskuan një revole.

Sipas të dyshuarit, ai aksidentalisht e kishte plagosur veten dhe viktimën.

Me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.