policia 780x4391 1 560x416 - Ferizaj, burri vret gruan pastaj vetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Ferizajt ku burri ka vrarë gruan pastaj vetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 të mëngjesit.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë Rajonale të Ferizajt, Agim Gashi.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.