auto aksident 215620990601 560x416 - Ferizaj: Godet me veturë personin zyrtar, arrestohet

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi me veturën e tij e kishte goditur një person zyrtar dhe pas goditjes i dyshuari me të njëjtën veturë ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë e goditjes, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa vetura i është sekuestruar përkohësisht. Rasti është duke u hetuar.

ADVERTISING

Po ashtu, në Mitrovicë, është arrestuar një person, pasi që i njëjti kishte sulmuar zyrtarët policor. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.