w 30 - Ferizaj-I sëmuri mendor rrah familjarët e tij

Një rast i rëndë ka ndodhur mesditën e së hënës në një familje në Ferizaj, transmeton IndeksOnline.

Një i sëmurë mendor ka sulmuar dhe kanosur anëtarët e familjes së tij.

Siç njofton policia gjendja e tij është rënduar, ndërsa është dërguar QKUK për trajtim.

“Ferizaj 18.01.2021 – 13:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi dyshohet se ai kishte sulmuar dhe kanosur viktimën femër kosovare, nënën e tij dhe familjen e saj. Sipas viktimës i dyshuari ka probleme psikike dhe është trajtuar në QKUK, por gjendja e tij psikike është e rënduar.  Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=162&loc=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fferizaj i semuri mendor rrah familjaret e tij%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Ferizaj-I sëmuri mendor rrah familjarët e tij

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.