ferizaj kultura mbetet pa shtepi video 5ce59ec8672e21 560x416 - Ferizaj, kultura mbetet pa shtëpi (VIDEO)

Në Ferizaj po ka telashe. Ata që merren me kulturë në këtë qytet kanë mbetur pa shtëpi.

Qendra e Kulturës po shndërrohet në qendër inovacioni.

Kronikë nga Flamur Gajtani.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.