puna foto 780x4391 560x416 - Ferizaj: Lëndohet në vendin e punës

Policia raporton se një person është lënduar derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës.

Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj ku sipas Policisë viktima në rrethana të panjohura është rrëzuar nga skela me që rast ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe rast është duke u hetuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.