Loading...

Ferizaj kthehet me një pikë nga stadiumi “Bajram Aliu” në Skenderaj, duke luajtur me rezultat 0:0 me Drenicën, në ndeshjen e javës së 23-të të Kampionatit të Kosovës në futboll.

VIDEO

Ferizajasit sikur të ishin më të vëmendshëm do të ktheheshin edhe me tri pikë, por nuk patën fat. Trajneri prof. Bylbyl Sokoli me ekipin e Ferizajt importoi një pikë në luftë për mbetjen në elitë, kurse Drenica zhgënjeu dashamirët e saj me këtë barazim. Ferizaj pati edhe dy shtylla gjatë ndeshjes, por të pafat që të shënojnë.
Ferizaj është në vend të dhjetë me 25 pik, ka pesë me pak se Drenica që mban pozitën e pestë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.