Bixhoz foto Rtv21 e15195755568051 560x416 - Ferizaj, nëntë persona kapen duke luajtur bixhoz dhe pikado

Nëntë persona në Ferizaj janë kapur nga policia e Kosovës duke luajtur bixhoz.

Lojërat e fatit janë shpallur të jashtëligjshme në Kosovë që nga maji i vitit 2019.

Lidhur me këtë, policia njofton se me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.