FB IMG 15317757600521 - Ferizaj nis përgatitjet për sezonin e ri

Ferizaj do te nis misionin Superliga.
Klubi që u rikthye këtë vit ne elitë do te drejtohet perkohësisht nga trajneri Burim Qerkini.

Ja postimi i Ferizajt:

Ferizaj neser fillon pergaditjet per sezonin e ri në Vala Superligën e Kosovës ne futboll.

Neser e marte skuadra jone pritet ti filloj pergaditjet nen udhëheqjen e ndihmës trajnerit Burim Qerkini dhe me trajnerin e portjerav Jeton Bislimi per sezonin e ri ne Vala Superligën e Kosoves ne Futboll ne Stadiumin e Qytetit mbrapa salles se sportit Bill Clinton ne Ferizaj ne ora 16:00.

Po ashtu gjatë javes pritet te prezentohet trajneri i ri me disa perforcime te reja.

Forca Ferizaj.