Loading...

Një person është arrestuar në Ferizaj ditën e premte, pasi që gjatë kontrollit nga Policia, i është gjetur dhe konfiskuar 4.53 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë.

Sipas njoftimit të Policisë,me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.