vetura 80661 560x342 - Kështu u thye një veturë në Ferizaj, u vodh çanta me 1 mijë euro


Në Kosovë është shtuar numri i vjedhjeve.

Në Ferizaj është thyer një veturë me targa të huaja ku është vjedhur një çantë me vlerë 500 euro dhe rreth 1 mijë euro para.

Lexuesit kanë dërguar fotografi të veturës ku shihet xhami i thyer i veturës.

“Dje magjistrale është thyer një veturë. Viktima ka raportuar se vetura i është thyer nga persona të panjohur në parking i është thyer vetura e tij dhe nga vetura i është marrë pasaporta” , ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt Agim Gashi.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.