droge 41 - Ferizaj, një turk dhe një shqiptar arrestohen për posedim të drogës

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në mesditë dy meshkuj të dyshuar për posedim të narkotikëve.

“Lidhur me rastin janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar një mashkull K-Shqiptarë dhe një mashkull shtetas i Turqisë dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.