94700125 2997362240309591 9002570632910602240 o 560x416 - Ferizaj po këndellet, zero raste edhe sot me CoronaVirus

Njoftimi i fundit i IKSHPK-së bën të ditur se edhe sot, Ferizaj nuk shënoi asnjë rast të ri me COVID-19, nga 15 mostrat që u morën. Lakorja e infeksionit po shënon rënie në Ferizaj. Qëndroni në shtëpi, shërim të shpejt të infektuarve

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.