w 16 389x416 - Ferizaj: Qytetarët parkojnë veturat rreth hekurudhës, treni nuk mund të kaloj

Qytetarët e Ferizajt duket se e kanë zgjedhur problemin për parkimin e veturave.

Në një video që ka arritur të siguroj Indeksonline, shihet se si qytetarët po parkojnë veturat afër hekurudhës.

 

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=147&loc=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fferizaj qytetaret parkojne veturat rreth hekurudhes treni nuk mund te kaloj%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Ferizaj: Qytetarët parkojnë veturat rreth hekurudhës, treni nuk mund të kalojKjo dje i ka penguar trenit që të kaloj andej pasi që një veturë kishte parkuar në hekurudhë.

 

Po ashtu, qytetarët po e kanë problem të ecin andej për shkak të veturave të parkuara.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.