koronavirusi 16 600x360 11 560x360 - Ferizaj, shërohen edhe dy persona nga Covid-19

Mbrëmë në Komunën e Ferizajt janë konfirmuar edhe 16 raste të reja me Covid-19, si dhe dy pacientë janë shëruar nga ky virus.

Të gjitha rastet e reja janë raste kontakti nga të infektuarit në Talinovc të Jerlive.

Nga kjo komunë është bërë e ditur se me shërimin e dy personave në Ferizaj, numri i të shëruarve nga Covid-19 shkon në 95.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.