Objektet Fetare ne Ferizaj1 560x416 - Ferizaj: Sulmon mjekun në vendin e punës

Policia e Kosovës njofton se një i dyshuar në Ferizaj ka sulmuar një mjek derisa ky i fundit ishte në vendin e tij të punës, raporton Gazeta Blic.

Viktima mori tretman mjekësor e rasti shkoi në procedurë të rregullt.

Ky është njoftimi i plotë i Policisë

Ferizaj (NN) 19.09.2020 – 17:50. Është raportuar se një mjek mashkull kosovar, për deri sa ishte në vendin e punës, është sulmuar nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.