auto zjarr 3 780x43914943215071 560x416 - Ferizaj: Tentoi të shuajë zjarrin në shtëpinë e vëllait, lëndohet


Një person është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Ferizajt, pasi që i njëjti ka tentuar të shuaj zjarrin në shtëpinë e vëllait të tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit relevante dhe kanë shuar zjarrin, thuhet në raportin e policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.