Elvis Bogdanov nga Londra, që e festoi ditëlindjen e 20-të duke u kacavjerrë në kranin e lartë afro 200 metra, në të njëjtën ditë ka mundur ta kenë edhe ditën kur ndahet nga jeta.

Pa pasur frikë se do të rrëzohet, ai u kap për një palë shkallë të strukturës metalike, ndërsa më pasi qëndroi me kokë poshtë, ndërsa mbahej nëpërmjet këmbëve, transmeton Telegrafi.

Shkallët i shfrytëzoi edhe për manovra të tjera, duke improvizuar ushtrimet në palestër, përfshirë edhe grushtimin.

“Ishte shumë e vështirë, por ia dola. Mos e provoni në asnjë mënyrë, mund të përfundojë keq”, ka thënë Bogdanov pas këtyre lëvizjeve.

Në anën tjetër, shumë shikues e kanë kritikuar për rrezikimin e jetës, pikërisht në një ditë kur do duhej të festonte me të afërmit. /Telegrafi/

festoi 20 vjetorin e lindjes i kacavjerre ne kranin e larte afro 200 metra foto - Festoi 20-vjetorin e lindjes, i kacavjerrë në kranin e lartë afro 200 metra (Foto)

festoi 20 vjetorin e lindjes i kacavjerre ne kranin e larte afro 200 metra foto 1 - Festoi 20-vjetorin e lindjes, i kacavjerrë në kranin e lartë afro 200 metra (Foto)

festoi 20 vjetorin e lindjes i kacavjerre ne kranin e larte afro 200 metra foto 2 - Festoi 20-vjetorin e lindjes, i kacavjerrë në kranin e lartë afro 200 metra (Foto)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.