tayna flaka1 560x358 - Flaka Krelani ironizon keq me Taynën dhe Rinën

E ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net në rubrikën “Kë zgjedh”, ajo ka befasuar me përgjigjet, shkruan lajmi.net

Meqë këtë vit bënë bujë në media reperet e reja si “Tayna dhe Rina”, Flaka ka folur edhe për to.

Se kë zgjedh në mes tyre dhe çfarë thotë për to e mësoni në storien e mëposhtme.

Krelani është rikthyer me projektin e ri muzikor “Ndrysho”, e cila po ashtu është duke punuar në gjëra të reja.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.