521 560x331 - FOTOT/ Aksidentohen në Ferizaj Alban Skënderaj dhe Ermal Mamaqi

Sipas mediave kosovare shkruhet se mbrëmjen e djeshme Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj janë aksidentuar me makinë.
Ata po ktheheshin nga Shkupi ku ishin pjesëmarrës në një lokal nate në të cilin kanë performuar.

Vetë Albani kishte postuar në profilin e tij në Facebook posterin ku shfaqej së bashku me Ermalin në një lokal që quhej “NewStar”.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.