garuan te dehur njeri prej tyre perfundoi me fytyre per asfalti video 560x416 - Garuan të dehur, njëri prej tyre përfundoi me fytyrë për asfalti (Video)
garuan te dehur njeri prej tyre perfundoi me fytyre per asfalti video - Garuan të dehur, njëri prej tyre përfundoi me fytyrë për asfalti (Video)

Shokët e paemëruar nga Dublini i Irlandës, vendosën që gjatë orëve të mesnatës të matnin forcat në vrapim.

Por, gara e tyre nuk shkoi si duhet dhe njëri u përplas me fytyrë për asfalti, duke mbetur pa ndjenja për gjysmë ore, transmeton Telegrafi.

Gjithçka fillon kur dikush në sfond iu kërkon kalimtarëve, që ta largohen sepse do të zhvillohet një gare. Para se të dehurit, të mos nisen me vrap.

Mësohet se ai k pësuar lëndime të lehta në fytyrë, ndërsa nuk ka marrë ndonjë dëmtim nga përplasja. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.