89950353 972436216483560 6110242168616517632 n 730x4401 1 560x416 - Gati 9 euro nje vitamine C ne nje barnatore ne Ferizaj

Barnatoret në Kosovë, po vazhdojnë rritjen e çmimeve pavarësisht thirrjeve që mos ta bëjnë një gjë të tillë.

Disa fotografi, së fundmi kanë ardhur në adresën e Gazetës Insajderi, ku paraqesin blerjen e një Vitaminë C në vlerë të 8.90 euro.

Është barnatorja “Dior Pharm” në Ferizaj që po e shet këtë barë në këtë vlerë gati sa të një thesi me miell.

Më poshtë mund të shihni fotografitë:

89950348 646268449280597 1587195161257967616 n1 - Gati 9 euro nje vitamine C ne nje barnatore ne Ferizaj

89950353 972436216483560 6110242168616517632 n1 576x1024 - Gati 9 euro nje vitamine C ne nje barnatore ne Ferizaj

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.