auto auto auto auto unnamed 3151808064115334736461542723098154272312215454773621 560x416 - Gjendet trupi pajetë i një femre në dalje të Prishtinës


Sipas mediave vendore trupi i pajetë është gjetur rreth orës 01:20 pas mesnatës

Mbrëmë pas mesnatës është gjetur një trup i pajetë i një gruaje te ura që lidh Prishtinën dhe Obliqin.

Sipas mediave vendore trupi i pajetë është gjetur rreth orës 01:20 pas mesnatës, ndonëse ende dihet shkaqet e vdekjes së saj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.