w 3 560x400 - Grabitje e armatosur në Ferizaj

Dy persona të panjohur kanë grabitur një telefon dhe para të gatshme nga një person tjetër në Ferizaj.

Policia njofton se grabitja ka është bërë nën kërcënimin e armës. Rastin në Polici e ka raportuar viktima.

“Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se dy persona të panjohur nën kërcënimin e armës i ka grabitur një telefon dhe para te gatshme”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.