gruaja lind ne restorant mendonte se ishte vetem ne muajin e trete te shtatzenise 560x416 - Gruaja lind në restorant, mendonte se ishte vetëm në muajin e tretë të shtatzënisë
gruaja lind ne restorant mendonte se ishte vetem ne muajin e trete te shtatzenise - Gruaja lind në restorant, mendonte se ishte vetëm në muajin e tretë të shtatzënisë

Një grua që mendonte se ishte në muajin e tretë të shtatzënisë, ka lindur në një restorant.

Gruaja kishte humbje gjaku, të ngjashme me ciklin menstrual deri në muajt e fundit dhe nuk ishte në gjendje që të përcaktonte datën e saktë të mbetjes shtatzënë.

Fatmirësisht Chiara është mirë dhe peshon 2.8 kg.

Sipas mediave, përcjell gsh, ajo ka lindur në momentet që nëna e saj Sara Pollesel gjendej në restorantin që e drejtonte së bashku me burrin.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Godega, një provincë në Treviso të Italisë.

“Falënderojmë dhe gjithashtu kërkojmë falje të gjithë klientëve që bashkëpunuan pa hezitim dhe treguan mirëkuptim të madh! Shumë falënderime për të gjithë!“, kanë shkruar prindërit e rinj në Facebook.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.