vjedhje 1466243101 56168041 560x347 - Hajnat vjedhin veturën në Ferizaj, e lënë në autostradë

Një rast i vjedhjes së rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Ferizaj.

Viktimës hajnat ia vodhën veturën, brenda së cilës kishte të ngarkuar pako me cigare, para e dokumente personale si dhe të veturës, shkruan lajmi.net.

Vetura e viktimës është gjetur e braktisur në autostradë, teksa mallrat dhe paratë  nuk janë gjetur.

Lidhur me rastin nuk është raportuar për asnjë të arrestuar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.