screenshot 1 1539066934 40769551 560x347 - Hapin shishen e Coca-Colës, nuk do ta besoni çfarë gjetën brenda

Kjo po konsiderohet taktika më e re e fshehjes së drogës.
Autoritetet kanë kapur një sasi të konsiderueshme të fshehur në një metodë të re dhe që nuk është parë më herët.

Se çfarë ka ndodhur, ndiqeni videon më poshtë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.