w 66 560x416 - Haradinaj: Edhe në Ferizaj, frymë e fitores!

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar sot strukturat e degës së Aleancës në Ferizaj.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka thënë se edhe në Ferizaj ka frymë të fitores për AAK-në.

‘Edhe në Ferizaj, frymë e fitores’, ka shkruar Haradinaj.

Kujtojmë se ditë më parë Haradinaj ka vizituar komunën e Gjilanit dhe Deçanit.

auto 071609073820 - Haradinaj: Edhe në Ferizaj, frymë e fitores!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.