w 66 560x416 - Haradinaj: Edhe në Ferizaj, frymë e fitores!

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar sot strukturat e degës së Aleancës në Ferizaj.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka thënë se edhe në Ferizaj ka frymë të fitores për AAK-në.

‘Edhe në Ferizaj, frymë e fitores’, ka shkruar Haradinaj.

Kujtojmë se ditë më parë Haradinaj ka vizituar komunën e Gjilanit dhe Deçanit.

auto 071609073820 - Haradinaj: Edhe në Ferizaj, frymë e fitores!