w 15 560x375 - Haradinaj: Lutjet tona janë për të prekurit dhe të plagosurit e shpërthimit që ndodhi sot në Ferizaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj është deklaruar për shpërthimin e bombolës së gazit në një nga lokalet në Ferizaj.

Haradinaj shkruan se ndanë shqetësimin me familjarët e të lënduarve.

“Lutjet tona janë për të prekurit dhe të plagosurit e shpërthimit që ndodhi sot në Ferizaj. Ndajmë shqetësimin me familjarët dhe ju urojmë shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve”, ka shkruar Haradinaj.

Haradinaj foto - Haradinaj: Lutjet tona janë për të prekurit dhe të plagosurit e shpërthimit që ndodhi sot në Ferizaj