i dhuron gjyshes ariun loder nga i cili degjohej zeri i bashkeshortit te saj te ndjere video 560x416 - I dhuron gjyshes ariun lodër, nga i cili dëgjohej zëri i bashkëshortit të saj të ndjerë (Video)
i dhuron gjyshes ariun loder nga i cili degjohej zeri i bashkeshortit te saj te ndjere video - I dhuron gjyshes ariun lodër, nga i cili dëgjohej zëri i bashkëshortit të saj të ndjerë (Video)

Ky është një moment prekës kur një gjyshe fillon të qajë kur dëgjon zërin e bashkëshortit të saj të ndjerë, në një arushë lodër të cilin ia dhuroi mbesa.

Chloe Boyle ka filmuar Elaine Galloway duke hapur një kuti kartoni brenda të cilit ishte një arush, që në këmbën e tij shkruante “shtype”, transmeton Telegrafi.

Dhe në momentin që ajo shtypi këmbën e arushit, dëgjoi zërin e bashkëshortit Archie që tri vite më parë ndërroi jetë dhe i cili thoshte: “Tung e dashur, të dua shumë e dashur”.

Dhe sapo dëgjoi zërin e regjistruar, menjëherë shpërtheu në lot dhe mundohej të fshihte fytyrën prapa lodrës. Por, asaj i mungonte shumë bashkëshorti, pasi e shtypi edhe njëherë këmbën arushit lodër për t’ia dëgjuar zërin më të dashurit.

Por, është interesant se si edhe qenin që e kishte në shtëpi i kërceu në këmbë kur e dëgjoi zërin e ish-pronarit. Chloe, 17-vjeç, nga Livingston, kishte blerë arushin me rastin e përvjetorit të martesës së saj.

Pas publikimit të videos në internet, ajo ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku shumica e lexuesve kanë pranuar se nuk kanë mundur t’i ndalin lotët nga emocionet. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.