pas nje pushimi njevjecar miriam cani po vjen me kenge te re 560x416 - Pas një pushimi njëvjeçar, Miriam Cani po vjen me këngë të re
pas nje pushimi njevjecar miriam cani po vjen me kenge te re - Pas një pushimi njëvjeçar, Miriam Cani po vjen me këngë të re

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor në tregun shqiptar.

Bëhet fjalë për Miriam Canin, e cila para një viti kishte sjell këngën më të fundit të titulluar “Meteor”.

[embedded content]

Por, duket se bukuroshja jonë së shpejti do të sjell këngën më të re dhe këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë personale në Instagram.

“Së shpejti”, ka shkruar shkurtimisht bashkëshortja e Alban Skenderajt duke mos dhënë detaje të tjera.

Lexo po ashtu:

Këngën pritet ta shoqëroj edhe me një video nëse bazohemi në fotografinë që e ka publikuar në rrjetet sociale në momentin që ka bërë të ditur se po vjen me krijimtarinë e re.

Kënga e fundit e biondinës që është publikuar në nëntor të vitit të kaluar u shikua rreth 600 mijë herë në YouTube.

Ndryshe, Cani dhe Skenderaj janë prindër të një vajze të pagëzuar me emrin Ameli. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.