Screenshot 9 281 560x335 - I riu nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë, familjarët bëjnë thirrje për ndihmë

Shukri Krasniqi, 25-vjeçar nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë në kurriz.

Për shërimin e tij, nevojiten gjithësej 70 mijë euro, 25 mijë prej të cilave i kanë mbledhur familjarët, teksa duhen edhe 45 mijë tjera.

Shukriu është baba i dy fëmijëve, teksa familja apelon tek të gjithë ata që kanë mundësi të kontribuojnë për shërimin e tij.

Të gjitha të dhënat e nevojshme i keni në fotografitë e mëposhtme.

173402360 487591105886391 6771093746489100079 n1 - I riu nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë, familjarët bëjnë thirrje për ndihmë

178886333 230288942226025 1832862178515174251 n1 - I riu nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë, familjarët bëjnë thirrje për ndihmë

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.