12 181 560x375 - Gjendet i varur në litar një person në Ferizaj

Një person në fshatin Jazhince të Ferizajt është gjetur dje i varur në litar në një objekt afër shtëpisë së tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali nga burimet brenda Policisë, hetimet për këtë rast kanë filluar.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./GazetaSinjali/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.