ish aktorja e o sa mire ka ditelindjen nikaj ka gojen plote falenderime 560x416 - Ish-aktorja e “O Sa Mirë” ka ditëlindjen, Nikaj ka gojën plotë falënderime
ish aktorja e o sa mire ka ditelindjen nikaj ka gojen plote falenderime - Ish-aktorja e “O Sa Mirë” ka ditëlindjen, Nikaj ka gojën plotë falënderime

Anita Nikaj është bërë e njohur në saje të serialit shqiptar, “O Sa Mirë”, ku ka luajtur rolin e malësores nga Mali i Zi.

Aktorja ka kohë që tashmë është zhvendosur për të jetuar dhe vepruar në New York të SHBA-ve.

Kohë pas kohe po publikon imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, ku po pasqyron jetën e përditshme të saj përtej oqeanit Atlantik.

Gjatë ditës së sotme ka lënë një mesazh falënderuar në llogarinë personale në Instagram me rastin e ditëlindjes.

“Sot, në ditëlindjen time, unë dua të falënderoj Perëndinë që më dha edhe një vit tjetër të shëndetshëm, për të gjitha përvojat dhe kujtimet e këtij viti të kaluar. Ishte një vit i bekuar! – Dua ta falënderoj familjen time që është forca ime më e madhe…për të gjithë dashurinë dhe mbështetjen gjatë viteve, e cila më ka treguar se çfarë është dashuria e pakushtëzuar”.

“Faleminderit për të gjithë miqtë e mi të mrekullueshëm që më keni zgjedhur që të bëhem pjesë e jetës suaj. Unë gëzoj shëndet të mirë, familjen, dashurinë, miqësinë, punën e madhe dhe suksesin, zemrat e mira dhe momentet e lumtura jo vetëm sot…por çdo ditë të jetës sime”, ka shkruar ajo.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, Nikaj nuk dihet nëse do të kthehet tash për tash në ndonjë projekt filmik apo seriale. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Today, on my birthday, I want to thank God for giving me another year of healthy life, for all the experiences and memories of this past year. It’s been a blessed one! – I want to thank my family who’s my biggest strength… for all the love and support through years, for showing me what unconditional love is. You are my life! Thank you to all my wonderful friends for choosing to be part of my life. People usually “judge” me by saying : Anita, you’re so friendly, you have too many friends ! I’m just a People person… I love people, I love souls & minds that connect, I always belive in good… and I’m so lucky to be surrounded by so many good people. I celebrate health, family, love, friendships, hard work and success, good hearts and happy moments not just today… but every each day of my life. Cheers to me, cheers to all of us! ❤️

A post shared by Anita Nikaj 🇦🇱 (@anitanikaj) on Oct 31, 2018 at 7:20am PDT

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.