ja se si mund te duket galaxy s10 560x416 - Ja se si mund të duket Galaxy S10

Falë një raporti të Bloomberg, mund të kemi një ide më të mirë se si mund të duket Samsung Galaxy S10.

Koncepti i dizajnerit Ben Geskin ka krijuar pamjen e telefonit të ardhshëm Samsung, bazuar në thashethemet dhe raportet e deritanishme.

Telefoni thuhet se ka korniza shumë të hollë të sipërme dhe të poshtme, të cilat mund t’i shihni në imazhet e Geskin – njëra prej të cilave e krahason me Samsung Galaxy S9 dhe iPhone XS Max.

ja se si mund te duket galaxy s10 - Ja se si mund të duket Galaxy S10

Ekziston edhe një skaner i gjurmëve të gishtave në ekran, i përfaqësuar nga një ikonë e printit në ekran, dhe kamera e trefishtë në pjesën e pasme.

ja se si mund te duket galaxy s10 1 - Ja se si mund të duket Galaxy S10
Megjithatë, teknologjia më e rëndësishme që është zbuluar nga burimet e Bloomberg, duket të jetë kamera frontale.

Kjo shfaqet në dizajnin kryesor si një pikë e vetme në krye të ekranit. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.