w 61 560x347 - Ja si e falenderuan qytetarët Labinot Tahirin që mblodhi para për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

Këngëtari dhe humanisti, Labinot Tahiri ka shpërdarë një fotografi ku shihet vendi ku ai ka mbledhur paratë për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj.

Tek ai vend në borë shkruhet “BRAVO LAB”.

Labinot Tahiri për disa ditë kishte mbledhur para për shërimin e të lënduarve nga shpërthimi në Ferizaj, ku kishte arritur që për ta të mbledhte afro 100 mijë euro.

E për “bravon” që shihet në fotografi, Labi thotë se ju takon qytetarëve që nuk i kanë lënë vet.

Postimi i tij i plotë:

Mirëmengjesi
Kush do që e ka bërë këtë ,faleminderit
Kjo bravo ju takon edhe qytetarêve që nuk na lan vetë, as në borë dhe as në shi.
Zoti ju bekoftë e paqit një vikend të mirë
Labi Kosovë e Shqipërisë

C53E9FEE 60EB 4BEE A170 C18FBE97F768 - Ja si e falenderuan qytetarët Labinot Tahirin që mblodhi para për të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.