jennifer lopez joshese ne projektin e ri spanjoll 560x382 - Jennifer Lopez joshëse në projektin e ri spanjoll

Ajo ka treguar edhe njëherë se për të vitet e kaluara janë vetëm numra.

Bëhet fjalë për këngëtaren amerikano-latine, Jennifer Lopez, e cila njihet edhe me emrin përkëdhelës, J.Lo.

Ajo së fundi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e veshur me bikini ngjyrë të verdhë.

jennifer lopez joshese ne projektin e ri spanjoll - Jennifer Lopez joshëse në projektin e ri spanjoll

Bukuroshja 49-vjeçare në këtë formë ka zbuluar se nuk ka humbur asgjë nga linjat trupore dhe ende duket seksi.

Imazhet janë marrë nga videoja e re muzikor që do po e realizon me reperin e njohur spanjoll, Bad Bunny.

Këtë herë, JLO po punon për një projekt në gjuhën spanjolle që do titullohet ‘Te guste’.

Ndryshe, ky nuk do të jetë projekti i fundit i biondinës pasi ka paralajmëruar edhe disa të tjerë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.