ka njezet vjet e martuar me will smithin jada kam qar derisa shkoja drejt altarit te marteses 560x416 - Ka njëzet vjet e martuar me Will Smithin, Jada: Kam qar derisa shkoja drejt altarit të martesës

Aktorja Jada Pinkett Smith është e martuar që 20 vjet me aktorin, Will Smith.

Pasi zbuloi se kishin vështirësi në martesë në emisionin e showit “Red Table Talk”, bukuroshja pranoi se nuk ishte e lumtur pikërisht në ditën e dasmës së tyre të vitit 1997.

“E dija që nuk duhet të martohesha”, tha aktorja 47-vjeçare. Jade ishte atëherë në muajin e tretë të shtatzënisë.

ka njezet vjet e martuar me will smithin jada kam qar derisa shkoja drejt altarit te marteses 1 - Ka njëzet vjet e martuar me Will Smithin, Jada: Kam qar derisa shkoja drejt altarit të martesës

Will dhe Jada Pinkett Smith (Getty Images)

“Tremujori i parë i shtatzënisë ishte shumë i vështirë për mua. U mërzita që duhej të martoheshim, bërtisja gjithë kohën ndërsa isha duke ecur drejt altarit”, pranoi ajo.

“Unë kurrë nuk pajtohem me rregullat e përshkruara nga martesa … Thjesht nuk pajtohem me këto rregulla. Termi” grua “dhe i gjithë përkufizimi i një bashkëshorte në martesë. Nuk jam ai person”, zbuloi ajo.

Lexo po ashtu:

Jade zbuloi se dasma ishte bërë vetëm për të kënaqur nënën e saj, dhe në fakt ajo dhe Smith dëshiroin të martoheshin në mal.

Ndryshe, çifti është duke punuar në projekte të reja filmike që do të shfaqen gjatë vitit të ardhshëm. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.