sfsf 640x3581 560x358 - Kamerat kapin momentin e një aksidenti të tmerrshëm në Ferizaj (Video)

Një aksident në Ferizaj është kapur nga kamerat e sigurisë së një dyqani.
Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave, kur njëra prej tyre kishte tejkaluar duke u ndeshur me një veturë tjetër në kahun e kundërt.

Pas aksidentit shihen disa persona duke vrapuar drejt veturave të aksidentuara për të shpëtuar personat që ishin në vetura.

Ferizaj24 ,deri tani merr vesh se nga ky aksident nuk është raportuar për viktima.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.