kanos te mituren arrestohet ne ferizaj 560x416 - Kanos të miturën, arrestohet në Ferizaj
kanos te mituren arrestohet ne ferizaj - Kanos të miturën, arrestohet në Ferizaj

Një person është arrestuar pasi kishte kanosur në klasën e saj një femër të moshës së mitur.

Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 18:30, në Ferizaj.

Sipas raportit policor, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.