666406  835x4381 560x416 - E mitura kanoset në një shkollë në Ferizaj

Në Ferizaj është arrestuar një i dyshuar shqiptar pasi që kishte kanosur në klasën e saj viktimën femër shqiptare e moshës së mitur.

Sipas raportit të Policisë, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.