kate upton ne pervjetorin e pare te marteses me dedikim emocional per bashkeshortin justin verlander - Kate Upton në përvjetorin e parë të martesës me dedikim emocional për bashkëshortin, Justin Verlander

Kate Upton ndihet femër e plotësuar dhe tejet e lumtur gjë që nuk e fsheh për asnjë moment këtë fakt duke e shfaqur nëpër media sociale.

Bukuroshja ka treguar javë më parë se si e kishte shpëtuar nga vetëvrasja, tashmë bashkëshortin Justin Verlanderin.

Pas një romance disamujore, çifti kishte kurorëzuar lidhjen me martesë dhe si fryt i saj, ata janë duke pritur të bëhen prindër të një fëmije.

Në ditën e shënuar në jetë, në përvjetorin e parë të martesës, biondina i ka dedikuar disa rreshta personit, me të cilin ka vendosur ta ndajë jetën.

“Ky vit ka qenë viti më i mirë i jetës sime! Ishte një fillim i çmendur me një fitore në World Series dhe fundjavën e dasmës më të mirë, ku u martova me mikun tim më të mirë dhe dashurinë e jetës sime”, pohoi biondina.

Lexo po ashtu:

“Tani për të festuar dashurinë tonë dhe vitin e parë të martesës ne jemi duke u përgatitur që të mirëpresim një fëmijë në familjen tonë. Unë jam shumë e emocionuar të kaloj nëpër këtë rrugëtim të jetës me ty! Të dua shume! Gëzuar një vit, Justin Verlander”, ka shkruar ndër të tjerash Upton.

Ndryshe, Kate tashmë ka publikuar edhe disa imazhe teksa shihet me barkun e fryrë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.