640 0 5c1a23565647f1 560x392 - Kënga e Tayna-s dhe Ledri Vulës është fiksimi i radhës i internetit

Ditë më parë, nisën zërat se Tayna dhe Ledri Vula do të bashkëpunonin në një projekt muzikor, shkak i të cilit u bë fotoja ku shfaqeshin Ledri, menaxheri i tij Faton Shoshi, Tayna dhe menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

640 0 5c1a2354a19cb1 - Kënga e Tayna-s dhe Ledri Vulës është fiksimi i radhës i internetit

Pra, siç patën bërë me dije edhe përmes një videoje  në Instagram, Tayna dhe Ledri publikuan dje këngën “AJE”.

640 0 5c1a235538f10 - Kënga e Tayna-s dhe Ledri Vulës është fiksimi i radhës i internetit

Projekti është realizuar nga studioja “Cricket” me tekst të Tayna-s dhe Ledrit.

640 0 5c1a23dae94621 - Kënga e Tayna-s dhe Ledri Vulës është fiksimi i radhës i internetit

Në më pak se 1 ditë, kënga është shumë pranë 1 milionëshit, pasi deri tani (ora 11:54) ka arritur më shumë se 905 mijë klikime në YouTube.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.