Këngëtarja e re, Pranvera Krasniqi, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re.

“Bad boy” titullohet kënga e saj, e cila për nga titulli kuptohet se është dedikim për djemtë çapkënë.

Kënga është ritmike e zhanrit RnB, teksa për muzikën është kujdesur E Beats.

kengetarja e re pranvera sjell kengen bad boy - Këngëtarja e re Pranvera, sjell këngën “Bad boy”

Foto: Pranvera Krasniqi/YouTube

Vargjet e tekstit janë shkruar nga Lorik Zhuja, gjersa për masteringun është kujdesur Cekici.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip, në të cilin këngëtarja vjen me një paraqitje mjaft atraktive.

Lexo po ashtu:

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit kosovar, BUG Production.

Pranvera do të jetë nën menaxhimin e këngëtarit Blero, nga i cili kanë dalë edhe shumë emra tjerë të njohur në estradë. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.